Informace o akci
| Přihlášení na akci0 přihlašenýchPřihlašování na akci už skončilo
|
Průběh akce:
asi v 17:10 volal Konec, jestli se schůzka koná, protože byl před loděnicí sám. Po cca 10 minutách jsme dorazili s Bárou a skoro s námi Káča. O chvíli později pak teké Ondřej. Začali jsme s úklidem systéměm všechno ven, o hodinu později se k nám přidala i Radka. Loděnici jsme zametli, udělali nové věšáky na vesty, vyhodili 3 myši (jednu z toho živou) a skoro jsme naplnili jednu popelnici zničeným, prožraným a jinak nefunkčním materiálem. Jak úklid probíhal a jak loděnice vypadá nyní si můžete prohlédnout zde.
Zároveň s tímto úklidem bychom Vás chtěli seznámit s novými pravidly používání věcí uskladněných v loděnici. Pravidla jsou sepsaná ve výpůjčním sešitu, který je uložený na stolku v loděnici, kde si je můžete při nejbližší návštěvě prostudovat.
Sraz: v pátek 11.6.2004
v 17:00 na náplavce u botelu Admirál u naší loděnice.
Konec: 11.6.2004
až úklid skončí, nejpozději pak se soumrakem.
S sebou:
pracovní oblečení, vítaná jsou košťata a hadry.







