Informace o akci
| Přihlášení na akci0 přihlašenýchPřihlašování na akci už skončilo
|
Na letošní rok tedy připadla odpočinková část - Vltava.
Termín tábora byl od 16.7.2005 do 30.7.2005.
Trasa tábora v úseku Lenora - České Budějovice.
Horní úsek jsme zvládli bez potíží, stav vody byl oproti minulým létům uspokojivý a tak jsme bez problémů dopádlovali až do Nové Pece.
Pod Lipnem byla situace díky vypouštění z přehrady bezproblémová. Navštívli jsme exkurzi na Lipenské přehradě, kde jsme se dozvěděli vše o historii Lipna.
Tábořiště pod skálou jsme letos poprvé neobsadili, tábořili tam ve stejném termínu Televizáci. My jsme se domluvili na novém tábořišti pod Rožmberkem, kde bylo skutečně krásně a ticho.
V Českém Krumlově jsme zažili skutečně maximální nával, kdy se z poloprázdného tábořiště za jeden den stalo naprosto přeplněné. V Krumlově jsme navštívili grafitové doly, zámek a zašli na příjemnou večeři do pizzerie. Večerní letní kino znamenalo hezkou tečku za celým dnem.
Další den jsme rychle sjeli šlajsnu, cvaklz se asi jen 3 posádky z 10, což byl na velmi zvednutou hladinu řeky opravdu výkon.Před Dívčí kámen jsme dopluli až do Budějic, jezy na poslední etapě jsou v čím dál tím horším stavu...
Tábor jsme zakončili klasickým večerem s předáváním cen a další den odjeli do Prahy.














